favicon

درباره ما بیشتر بدانید!

انجمن حقوق اقتصادی ایران (Iranian Economic Law Association) نام مجموعه جوانی است که با هدف توسعه علم‌ حقوق تشکیل شده است. این مجموعه با تیم تحقیقاتی قوی و به‌روزی که دارد، دوره‌های آموزشی هوشمندانه‌ای طراحی می‌کند تا  فعالیت حرفه‌ای و موثر را گسترش دهد و افراد توانمند برای شغل‌های وکالت و قضاوت برای امروز و فردای کشور بسازد. افرادی که در عرصه بین الملل حرفی برای گفتن داشته باشد.

فعالیت های انجمن

انجام تحقیقات علمی و فرهنگی در سطح ملی و بین المللی با محققان و متخصصانی که به گونه ای با علم حقوق ، اقتصاد و رشته های مرتبط سر و کار دارند. همکاری با نهادهای اجرایی ، علمی و پژوهشی در زمینه ارزیابی و بازنگری و اجرای طرح ها و برنامه های مربوط به امور آموزش و پژوهش در زمینه علمی . ترغیب و تشویق پژوهشگران و تجلیل از محققان و استادان ممتاز . ارائه خدمات آموزشی و پژوهشی و فنی برگزاری گردهمایی های علمی در سطح ملی ، منطقه ای و بین المللی . انتشار کتب و نشریات علمی

مراحل آغاز به کار و رشد

انجمن حقوق اقتصادی ایران (Iranian Economic Law Association) یا IELA در سال 1394 با صدور پروانه خود از سوی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری تاسیس شد.

با شروع همه گیری ویروس کرونا و لزوم ادامه تحصیل انجمن حقوق اقتصادی ایران با تاسیس وبسایت خود اقدام به ارائه دوره های آموزش آنلاین کرد.

برخی از نمونه دوره ها

از دوره های آموزشی ما دیدن کنید حتما

نظرات برخی از دانشجویان

اراده آهنین های انجمن حقوق اقتصادی ایران